Pracovat v Tamjdemu je radost.
  Jsme dream tým a děláme DOBRO.

  POJĎ DO TOHO S NÁMI !

  LEADER DOBROVOLNICKÉ AKCE

  Baví tě výzvy? Prozkoumávání hranic své komfortní zóny? Učení se zkušeností?

  Zapoj se do naší práce jako leader dobrovolnické akce!

   

  • Leadeři našich dobrovolnických akcí pro české neziskové organizace jsou naši velcí parťáci a pomocníci. Před akcí komunikují se zástupcem vybrané neziskovky i s přihlášenými účastníky a starají se o to, aby se ke všem zúčastněným zavčasu dostali potřebné informace. V průběhu akce zase dohlíží na to, aby se dobrovolníci cítili jako v bavlnce. Činí to z nich koordinátory pracovních činností a často taky baviče, motivátory skupiny nebo šéfkuchaře. Ke všemu jim rukama projde několik důležitých administrativních papírů. Konečně po akci si naši organizátoři vyzkouší ještě roli novináře — se zúčastněnými sdílí pořízené fotky a píší reportážní článek, ve kterém shrnují odvedenou práci.

   

  • Role leadera je krásně pestrá a zároveň zodpovědná. Nemusíš se ale bát, že bys na všechno byl sám/sama. Jednak se snažíme, aby na naše akce jezdily organizátorské dvojice, které si povinnosti mezi sebou rozdělí a potom máme koordinátorku DOBROakcí, která ti bude vždycky k ruce, kdyby sis s něčím nevěděl/a rady.

   

  • Proč do toho jít? Získáš zkušenosti s vedením lidí a projektovým managementem. Procvičíš si prezentační dovednosti, organizaci a delegování práce, organizaci volného času, time management, vedení her, komunikaci se zástupci neziskových organizací a navíc ti proplatíme náklady spojené s realizací projektu a neplatíš účastnický poplatek. Pokud budeš potřebovat, vystavíme ti potvrzení pro školu apod.

   

  LEKTOR VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU

  Chceš se podělit o svůj talent? Láká tě být lektorem, ale stále to odkládáš nebo nevíš, jak začít?
  Vyzkoušej si roli lektora s námi!

  • Víkendy trochu jinak se nesou v duchu osobního rozvoje a účastníci svou účastí podporují konkrétní české neziskovky, ve kterých se akce koná.
  • Ať už jsi tělem i duší jogín, profík v domácí výrobě ekologické drogerie, kreativní duše, mistr na slackline, tvým domovem je taneční parket či divadlo a nebo máš nějaký jiný skvělý talent, o který se chceš podělit, ukaž ho těm, které to zajímá!
  • Ty zajistíš vzdělávací program a my se postaráme o organizaci tvé víkendové akce, zajistíme vhodné místo v jedné z milých českých neziskovek a najdeme ti parťáka – organizátora, který se postará o hladký průběh na místě.

   

  TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI
  TAMJDEM TÝM

  Autor