Vetkněte své tužby do nového stromu a nechte působit síly přírody…

  Jak praví stará moudrost – pokud nevyjádříme své sny, nemají šanci, aby se vyplnily. Zakopejte lísteček s přáním pod nově vysazený strom a věřte. Jeho energie pojme vaše myšlenky, které budou skrze větve růst, mohutnět a dodávat vám životní sílu, kdykoliv strom znovu navštívíte. Ztělesní vaši odvahu, rozhodnost a díky spojení s matkou přírodou vaše přání určitě nezůstane bez odezvy. Dovolte svým snům vzkvétat a dotýkat se hvězd….

  Důvodů, proč věnovat a zasadit strom, je jako hvězd na nebi…

  DARUJI STROM

  Staré odrůdy ovocných stromů pro další generace

  Obdarovat blízkého člověka bývá v době neomezených možností pro leckoho oříšek. A možná právě v čase, kdy je všeho hojnost a dostatek, potěší nejvíce dar, který má hodnotu trvalou, nehledě na módní trendy. Pokud se navíc poohlížíte po něčem, co by navazovalo na původní symboliku vánočních svátků, není snad lepšího dárku než sazenice ovocného stromu.

  Stromy nás chrání před přírodními živly, čistí vzduch, který dýcháme, zajistí nám stín v parném létě a v jejich okolí nachází útočiště mnoho živočichů. I v dnešním hektickém světě díky nim nezapomínáme vnímat přírodní rytmy a třeba jen na chvíli přestat někam spěchat a zastavit se.

  Děkujeme, že nám pomáháte zachránit tradičního ovocné odrůdy jedinečných vlastností a výjimečných chutí.

  Jabloňky, třešně, hrušně… časné i pozdní, nádherně zbarvené…

  Zvolte si odrůdu stromu a dárkový certifikát. Pošleme vám jej hned po dokončení objednávky.  Stromek dostanete na jaře nebo na podzim, kdy je nejvhodnější doba k sázení. Se sazenicí stromu obdržíte Příručku pěstitele, kde najdete správný postup zasazení stromu a následné péče.

  Ovocným stromem uděláte radost svým blízkým
  a zároveň pomůžete vracet staré odrůdy do krajiny

  https://eshop.na-ovoce.cz/darujstrom/vanocni-darek/

  https://eshop.na-ovoce.cz/darujstrom/o-nas/

  Home

  Autor