Připojte se k nám online ve čtvrtek 8. února od 15 hodin na zahajovacím setkání nového stěžejního tématu „Udržitelnost v česko-německých výměnách mládeže“ pro roky 2024-2026. Zažijte inspirativní odpoledne s hostkami Lucií Sršňovou (MŽP) a Nicole Wolf (Udržitelná digitální řešení), kde se dozvíte, že udržitelnost podle nás nezahrnuje jen životní prostředí, ale třeba i sociální rozvoj nebo mentální zdraví. Na akci také zjistíte o dalších možnostech financování vašich akcí v rámci stěžejního tématu.
  Oblíbený každoroční seznam je tady! Zatím ve zkrácené podobě, ale průběžně ho aktualizujeme. Inspirujte se i vy pro letošní prázdniny.
  První prezenční akce nového stěžejního tématu „Udržitelnost v česko-německých výměnách mládeže“. Sejdeme se o víkendu 26. – 28. dubna 2024 v Hotelu Clarion v Ústí nad Labem a společně propojíme naše zkušenosti, inspirujeme se od ostatních a otevřeme nová témata pro období 2024 – 2026.
   
  Oblíbený program podpory „Rozjeď to s Tandemem“ byl v tomto roce bohužel pozastaven, ale není to důvod k obavám. Připravili jsme pro vás novou záložku na našem webu, která se zabývá jenom možnostmi financování mimoškolních výměn mládeže. Pokud nenajdete to pravé, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

  Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem


  Koordinační centrum TANDEM v Plzni bylo zřízeno v roce 1997 na základě společného prohlášení ministra školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a spolkové ministryně pro rodinu, seniory, ženy a mládež Spolkové republiky Německo. Je organizační součástí rektorátu Západočeské univerzity v Plzni a metodicky je vedeno Odborem základního vzdělávání a mládeže MŠMT. Základní financování tvoří prostředky dotačního programu ze státního rozpočtu ČR.

  Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

  Autor