Trička k projektu 72 hodin 2023 jsou vyprodána, avšak nezoufejte. Dále se dozvíte, jak postupovat, pokud o ně ještě máte zájem.

  https://www.72hodin.cz/o-akci

  Děkujeme za Váš zájem, letošní trička se Vám velmi líbí, což nás moc těší. V tuto chvíli jsou však již bohužel vyprodaná. Jelikož se nám však množí dotazy, zda ještě budou k dostání, rozhodli jsme se, že se pokusíme je dotisknout.
  Potřebovali bychom co nejdříve shromáždit vaše požadavky. Abychom mohli zachovat současnou cenu, musí se nám sejít objednávky na alespoň 700 triček. V případě, že se podaří objednávky na tento počet získat, trička vyrobíme. K dodání pak budou v průběhu listopadu. Objednávky učiněné po 8. 10. nyní nebudeme odesílat.
  Pokud máte o trička zájem, objednejte si je co nejdříve na eshopu (eshop.72hodin.cz). Ten nyní umožňuje objednávky do mínusového stavu skladu. Každá objednávka na nyní nedostupná trička bude zaevidována.
  Objednávky přijímáme do 22. 10. 2023
  Poté všechny žadatele vyrozumíme, zda se podařilo dosáhnout cílového počtu triček, či případně, za jakou cenu je budeme schopni nabídnout. Prosíme pouze o závazné objednávky. V žádném případě nám, prosím, nyní za trička neposílejte platby.
  Objednávky učiněné po 8. 10. zatím nebudeme odesílat. Děkujeme za pochopení.

  Autor