Ve čtvrtek 17. června 2021 od 20:00 stream na našem FB k volbám o klimatu. Proč by měly být volby o klimatu? Co to pro naše hnutí znamená? Bude se zase stávkovat? A proč?
  Říjnové parlamentní volby jsou zásadní pro mnoho témat, včetně toho klimatického. Občanská společnost stupňuje své aktivity, a my nezůstáváme pozadu.
  Přijďte se podívat na stream nejen o tom co nás čeká a co se aktuálně děje. Teď máme čas na změnu! Připojte se co nejdříve i vy…
  Jako mladí lidé máme strach o naši budoucnost. Pro řešení klimatické krize bude zásadní vláda, která vzejde z podzimních voleb. My chceme, aby tyhle volby byly o klimatu a náš hlas byl vyslyšen.
  Jako studenti a studentky usilujeme o záchranu naší planety i naší budoucnosti. Když jsme před 2 lety vyšli do ulic, povedlo se nám proměnit veřejnou debatu. Nyní je potřeba proměnit činy. Z podzimních voleb vzejde vláda, která bude v řešení klimatické krize sehrávat klíčovou roli. Naším cílem je vnést téma ochrany klimatu do veřejného prostoru a přimět politiky k tolik potřebné akci.
  Klimatická krize už dávno není něčím, co vyhlížíme ve vzdálené budoucnosti. Den co den jsme svědky jejich ničivých dopadů. Ať už je to sucho, hořící pralesy či extrémní výkyvy počasí. Věříme však, že tohle všechno se dá zvrátit a chceme pro to udělat maximum. Chceme organizovat debaty, demonstrace i napřímo komunikovat s politiky a přimět je ke konkrétním slibům a činům.

  Autor