Zajímají tě příležitosti pro mladé lidi? Pak pro tebe máme dobrou zprávu. 

  Už dříve jsme ti psali o Konferenci o budoucnosti Evropy a o tom, jak se do ní můžeš zapojit – sdílet své nápady nebo si přečíst podněty od ostatních občanů na internetové platformě konference – futureu.europa.eu. Záměrem konference je přimět evropské občany, aby se vyjádřili k tomu, jak vidí budoucnost EU a jak by podle nich bylo možné ji zlepšit. K tomu neodmyslitelně patří, co si o tom všem myslí mladí

  A aby byl jejich hlas na konferenci opravdu slyšet, pořádá Evropský parlament speciální konzultace s mládeží na platformě youthideas.eu. Tyto konzultace poté vyvrcholí právě na Evropském setkání mládeže 2021. Podněty shromážděné prostřednictvím platformy „Youth Ideas“ budou moci účastníci akce dále rozvíjet a také hlasovat pro ty nejlepší. Příspěvky budou zpracovány ve formě zprávy pro Konferenci o budoucnosti Evropy, která bude představena účastníkům Konference a poslancům Evropského parlamentu.

  Své příspěvky k tématům, jako je změna klimatu, zdraví, migrace, ekonomika, digitalizace apod., zasílej prostřednictvím platformy Youth Ideas. Čím více mladých se zapojí, tím lépe! Pokud si chceš být jist(a), že je tvůj námět dobře prezentován a strukturován, podívej se na náš speciální online seminář EYE o tom, jak správně strukturovat své myšlenky, aby měly co největší dopad. 

  Zúčastni se zvláštních konzultací s mládeží!

  Po mnoha měsících nucené přestávky způsobené pandemií COVID-19 je rozhodnuto, že Evropské setkání mládeže (EYE2021) se letos uskuteční! Bude se konat na podzim, v termínu 8.– 9. října, v podobě hybridní akce (fyzicky + online). Nezapomeň se také zúčastnit – společně s tisíci mladými lidmi z celé EU i z dalších zemí!

  Vzhledem k epidemiologické situaci je kapacita letošní akce přece jenom omezena, ale i tak na tebe čeká velice zajímavý online program! Sleduj EYE na jeho internetových stránkách a v sociálních médiích a buď tak vždy v obraze!

  Zapoj se do EYE2021!

  Pokud máš nějaké dotazy nebo se prostě chceš zapojit, obrať se na nás (stačí odpovědět na tento e-mail).  
  Moc rádi ti napíšeme a pomůžeme. 
  Christina, Sara, Sofia a Tommaso

   

  Autor