V pátek 3. 4. 2015 jednali zástupci ČRDM, Aleš Sedláček a Ondřej Šejtka s ředitelem odboru obchodu osobní dopravy Českých drah Jiřím Ještou a kolegy o nastavení nových podmínek pro slevy na jízdném našich organizací.

    Zástupci ČD vysvětlili důvody pro hlášení větších skupin s předstihem – tyto informace Vám přineseme prostřednictvím kanálů ČRDM.
    Následovat bude schůzka s ministrem dopravy Ing. Danem Ťokem v druhé polovině dubna.

    Zástupci České rady dětí a mládeže jednali s vedením Českých drah o podmínkách slev pro členské organizace ČRDM Naším cílem je obnovit možnost nákupu jízdenek se slevou před letními prázdninami. Zástupci ČD potvrdili, že zahájili přípravu nového slevového programu, který bude pravděpodobně obdobný jako předtím, tj. nákup jízdenek pomocí jednoho centrálního účtu s načítající se objemovou slevou.

    Na foto zleva Elen Máteová, vedoucí obchodního oddělení, Ing. Jiří Ješta, ředitel odboru obchodu osobní přepravy a Bc. Roman Šulc, vedoucí oddělení tarifů, předpisů a zkoušek, vpravo Ing. Aleš Sedláček, předseda ČRDM; za fotoaparátem, Ing. Ondřej Šejtka, místopředseda ČRDM.

    Autor