„Máte dostatek kreditu ve Vitakontu? Můžete ho použít třeba na úhradu dětského tábora,“ říká jeden ze zveřejněných příspěvků na facebookové stránce Oborové zdravotní pojišťovny (OZP).

  OZP na svých facebookových stránkách nabízí příspěvek pro děti na tábor prostřednictvím své Vitakarty Příspěvek mohou získat klienti OZP, kteří jsou registrováni ve Vitakartě. Příspěvek získají za kredity v bonusovém systému Vitakonto, který je součástí Vitakarty. Tyto kredity jsou klientům připsány za různé aktivity typu kontrola vykázané zdravotní péče, návštěva zubaře či za délku pojištění u OZP. „Za co kredity vymění, je zcela na klientech – v nabídce je 40 programů. Přesto je program Letní tábory jeden z nejvyužívanějších,“ říká Ladislav Wagner, vedoucí oddělení zdravotních programů OZP.

  OZP nabízí jako jeden z benefitů příspěvek pro děti na tábor prostřednictvím své Vitakarty OZP přispívá v rámci programu VITAKONTO svým klientům na dětské letní tábory a školky (i lesní), přičemž průměrná výše příspěvku OZP v letošním roce přesahuje částku 1000 Kč. Maximální částka, kterou VITAKONTO umožnilo klientům OZP získat, činila letos 5000 Kč. Využívat program VITAKONTO mohou všichni klienti OZP, kteří jsou zdarma zaregistrovaní do aplikace VITAKARTA.

  Kontakty:
  www.ozp.cz
  https://www.facebook.com/pojistovnaozp

  Návodné video pro snadnější orientaci při vybírání benefitů a připisování kreditních bodů na Vitakartě pro klienty OZP:

  Související:
  http://www.adam.cz/clanek-2015060009-prispevky-na-letni-tabory-informace-pro-rodice-i-vedouci.html

  Autor