Potřebujete zdravotníka na akci s dětmi? Jedete na tábor a potřebujete zdravotnické zabezpečení? Nabízíme Vám kurz Zdravotník zotavovacích akcí akreditovaný MŠMT v rámci DVPP.

  Kurz si zakládá na dostatečné praktické průpravě založené na simulacích reálných situací. Lektoři disponují dlouholetými zkušenostmi z oblasti vzdělávání vedoucích Junáka i praktického vykonávání funkce zdravotníka na dětských táborech.

  Absolvent může vykonávat funkci zdravotníka zotavovacích akcí pořádaných státními, nestátními i soukromými subjekty, škol v přírodě, při pořádání hromadných společenských a sportovních akcích. Kurz je zakončen písemnou a praktickou zkouškou. Vydaná osvědčení mají platnost neomezenou, doporučujeme vždy po 4 letech přihlásit se do opakovacího kurzu v délce 7 hodin.

  Kurz je určen pro zájemce starší 18 let. Zúčastnit se mohou i zájemci starší 16 let, kteří chtějí získat znalosti a praxi, obdrží Osvědčení o absolvování kurzu bez akreditace.

  Termín: 2 víkendy 31. 3.-2. 4. 2017 a 21.-23. 4. 2017
  Pátek: 17 – 22 hodin
  Sobota: 8 – 22 hodin
  Neděle: 8 – 18 hodin

  Místo konání: prostory RADAMBUK, Husova 45, České Budějovice

  S sebou: zápisník, tužka, sportovní oblečení (které je možno i umazat od maskování figurantů), přezůvky, strava vlastní (přestávka na oběd 1 hodina, přestávka na večeři 1 hodina, k dispozici varná konvice).

  V případě zájmu je možné zdarma přespání v klubovně, karimatku a spací pytel vlastní.

  Cena kurzu:
  Členské spolky RADAMBUK: 1 800 Kč
  Ostatní: 2000 Kč.
  V ceně kurzů je zahrnut případný 1 opravný zkouškový termín.

  Přihlášky na webu RADAMBUK do 17. 3. 2017 nebo do vyčerpání kapacity kurzu: http://www.radambuk.cz/akce/kurz-zdravotnik-zotavovacich-akci-2017/