V sídle Hodiny H a Seniorpointu Pelhřimov v Pelhřimově, v Hrnčířské ulici č. 111 – vzniklo už minulý týden bezkontaktní sběrné a odběrné centrum roušek. V provozu je denně od 7:00 do 18:00.

  ROUŠKO-VRATA - bezkontaktní sběrné a odběrné centrum roušek v sídle Hodiny H a Seniorpointu v PelhřimověROUŠKO-VRATA - bezkontaktní sběrné a odběrné centrum roušek v sídle Hodiny H a Seniorpointu v Pelhřimově Roušky šijí dobrovolníci – hrdinové Hodiny H, kteří také seniorům roušky rozvážejí nebo roznášejí. Dobrovolníci i pracovníci Hodiny H a Seniorpointu Pelhřimov jsou seniorům k dispozici také na telefonu a na požádání přivezou i nákup.

  Bezkontaktní sběrné a odběrné centrum roušek - ROUŠKO-VRATA v sídle Hodiny H a Seniorpointu v Pelhřimově pomáháBezkontaktní sběrné a odběrné centrum roušek - ROUŠKO-VRATA v sídle Hodiny H a Seniorpointu v Pelhřimově pomáhá ROUŠKO-vrata a Senoirpoint Hodiny H distribuoval za první týden přes 200 roušek všem potřebným!

  Pokud chcete pomoci, zapojit se do roznosů roušek, nákupů nebo šití na Pelhřimovsku, určitě se spojte s Hodinou H.

  Bezkontaktní sběrné a odběrné centrum roušek - ROUŠKO-VRATA v sídle Hodiny H a Seniorpointu v Pelhřimově pomáháBezkontaktní sběrné a odběrné centrum roušek - ROUŠKO-VRATA v sídle Hodiny H a Seniorpointu v Pelhřimově pomáhá

  Senioři se mohou spojit s koordinátorkou Seniorpointu Pelhřimov Evou Havlíčkovou – tel. 723902099.

  www.hodinah.cz

  http://facebook.com/oshodinah

  https://www.instagram.com/hodinah

  Mapa okresů s nákazou koronavirem, 28. 3. 2020 (Pelhřimov - poslední zelený okres; zdroj: Deník.cz)

  Pozn. red.: Pelhřimovsko je podle statistik k 28. březnu 2020 posledním okresem bez koronaviru.

  #koronavirus

  Autor