Hnutí Brontosaurus na duben spouští Duhovou výzvu – soutěž pro děti v rámci níž se seznámí s tím, co běžně dělají dobrovolníci pro životní prostředí.

  Duhová výzva 2020 - dubnová soutěž pro děti (Hnutí Brontosaurus) Děti si v rámci ní vyzkoušejí zajímavé aktivity o přírodě a památkách a péči o ně. Úkoly mohou plnit doma, na zahradě, kousek za domem, na výběr mají množství témat různé náročnosti.

  Duhová výzva 2020 - dubnová soutěž pro děti (Hnutí Brontosaurus) Zapojit se může kdokoliv. Soutěž je velmi jednoduchá na zapojení, každý účastník do 15 let si vybere, co jej baví a sám si zvolí rozsah aktivit.

  Duhová výzva 2020 - dubnová soutěž pro děti (Hnutí Brontosaurus) „Nabízíme soutěž, která umožní dětem plnit aktivity různými formami – tvořit, zkoumat, pátrat po příbězích, fotit, malovat, hádat odpovědi i hrát si, a zároveň jim přiblíží téma péče o přírodu a kulturní dědictví,“ říká Martin Kadala, koordinátor práce s dětmi v Hnutí Brontosaurus. „Zapojit se je jednoduché, stačí poslat fotku vytvořené aktivity.“

  Duhová výzva 2020 - dubnová soutěž pro děti (Hnutí Brontosaurus) Děti tak samy bez větší pomoci dospělých mohou probádat příběh lesa, vody a studánek, příběh hradů a památek nebo příběhy krajanů ze zahraničí.

  Duhová výzva 2020 - dubnová soutěž pro děti (Hnutí Brontosaurus) Soutěž je otevřená všem dětem od 5 do 15 let.

  Informace jsou na webu:
  https://hnutibrontosaurus.wixsite.com/duhova-vyzva

   

  Autor