Jako každý rok Hodina H připravila svoji tradiční akci Čokoládová hodina v pelhřimovském „kulturáku“ pro všechny návštěvníky a milovníky čokolády.

  Více než pět set návštěvníků zavítalo na další ročník lahodné akce Hodiny H a ochutnalo nejrůznější čokolády a dezerty z celého světa.

  Tradiční Čokoládová hodina v Pelhřimově 2017Tradiční Čokoládová hodina v Pelhřimově 2017 Oblíbená čokoládová fontána byla hitem i během letošního ročníku. Tradičně byly k vidění výrobky Fair Bio a Delishopu Pelhřimov. Prostorami voněl lahodný horký polibek připravený Hodinou H, který nejenže krásně voní, ale i skvěle chutná. I letos akci doplnila taneční vystoupení tanečního klubu Hodina H a nejvíc na “dračku” šly dobroty od holek ze seniorklubu alias “seňoritas klub” ze Seniorpointu Pelhřimov Hodiny H.

  Tradiční Čokoládová hodina v Pelhřimově 2017Tradiční Čokoládová hodina v Pelhřimově 2017 Děti ze školních družin a děti, které zavítaly na akci, se mohly zapojit do nejrůznějšího čokoládového tvoření s místními i zahraničními dobrovolníky. Novinkou byla čokoládová kosmetika, dobroty z kavárny Ateliér a nádherné čokoládové produkty z čokoládovny Kamila z Vyskytné u Jihlavy. A už známe i další nejlepší pelhřimovskou čoko-dobrotu! Tříčlenná komise ochutnala dezerty a vyhlásila, že vítězem se stala Zuzana Havlová se svou nejlepší pelhřimovskou čoko-dobrotou “čokoládový koláč”. Gratulujeme!

  Tradiční Čokoládová hodina v Pelhřimově 2017 Během Čokoládové hodiny šířila Hodina H i osvětu prostřednictvím zástupkyň iniciativy #prsakoule – prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění. Na akci byly k vidění výtvory dětí a žáků mateřských a základních škol z Kraje Vysočina, kteří se zapojili do soutěže o výtvarné ztvárnění “čokolády ve všech pádech”. Už se na Vás těšíme na příštím ročníku! Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

  https://www.hodinah.cz/akce/cokoladova-hodina/

  #čokoláda #hodinaH

  Autor