Seniorpoint Hodiny H pořádal třetí ročník seniorské mini-olympiády v Pelhřimově. Po nelehké době přišlo milé shledání a veselé poměření sil ve sportovně společenských disciplínách mezi čtyřmi týmy.

  Seniorpoint Hodiny H pořádal třetí ročník seniorské mini-olympiády v Pelhřimově Vše proběhlo za dobré nálady a všichni si užili pohodové odpoledne v pelhřimovských sadech.

  Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H sestavil celkem 4 týmy: Seňoritas, Květinky, Sedmikrásky a Kamélie. Ostatní z řad návštěvníků Seniorpointu přišli fandit a užít si společné chvilky za nádherného počasí venku.

  Šipky, kuželky, hod na pyramidu z plechovek, slalom, stavění pyramidy z papírových kelímků, házení polštářků na určité místo a zapamatování si předmětů, které vidíte po limitovaný čas, to vše museli zvládnout jednotliví členové týmů s co největším počtem bodů či v co nejkratším čase. Hned po splnění jednotlivých disciplín organizátoři počítali, sčítali, vyhodnocovali a jednotlivé týmy se zatím fotily a měly čas na povídání a trochu odpočinku. Poté došlo k vyhlášení výsledků, kdy byly oceněny všechny zúčastněné týmy.

  Seniorpoint Hodiny H pořádal třetí ročník seniorské mini-olympiády v PelhřimověSeniorpoint Hodiny H pořádal třetí ročník seniorské mini-olympiády v Pelhřimově Diplomy, medaile, dorty a ceny předali zástupci Seniorpointu Pelhřimov Hodiny H a zahraniční dobrovolníci v rámci Evropského sboru solidarity v Hodině H. První místo obsadil tým „Seňoritas“ a nejlepším jednotlivcem se stala paní Vichrová. Všem moc gratulujeme a těšíme se na další ročník, protože se akce i letos všem moc líbila. Všichni si užili krásné počasí, nádherné prostředí pelhřimovských městských sadů, milou atmosféru, výborné dorty a kávu a pak se podívali na taneční besídku tanečního klubu Hodina H. Na tvářích všech soutěžících, přihlížejících i dobrovolníků zářily úsměvy a bylo možné vnímat radost z toho, že se zase všichni společně sešli.

  Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

  www.hodinah.cz

  Autor