Den 25. 1. 2021 je vyhlášen jako „DEN JEŽKA V KLECI“. Internetový foglarovský magazín Bohoušek – www.BOHOUSEK.cz se právě v tento den rozhodl vyhlásit akci „VYFOŤ JEŽKA V KLECI“.

  Den ježka v kleci - 25. ledna 2021 Od 25. 1. 2021 do 1. 2. 2021 vyfoťte ježka v kleci, nebo celou svoji sbírku ježků v kleci, a fotografii nám pošlete na emailovou adresu Bohouška – info@bohousek.cz. Bohoušek pak ze zaslaných fotografií sestaví velký plakát, který si budete moci stáhnou a vytisknout. Vznikne tak obrázek, na němž bude patrně nejvíce zobrazených ježků v kleci. Jde o jedinečnou šanci se zúčastnit akce, která se patrně už nebude opakovat. Každý ježek se počítá! Nezapomeňte tedy do 1. 2. 2021 vyfotit ježka v kleci a poslat fotografii Bohouškovi.

  Den ježka v kleci

  Pomozte nám šířit informaci o akci „VYFOŤ JEŽKA V KLECI“ na sociálních sítích. Sdílejte informace a používejte hashtag #vyfotjezkavkleci

  Informace k akci „VYFOŤ JEŽKA V KLECI“

  1. Akce s názvem „Vyfoť ježka v kleci“ (dále jen „akce“) se koná prostřednictvím internetových stránek www.bohousek.cz, kde je zveřejněna.

  2. Akce začíná dne 25. 1. 2021 a končí 1. 2. 2021.

  3. Pořadatelem a provozovatelem akce je Bohoušek – www.bohousek.cz

  4. E-mail s fotografií v příloze musí:
  „Ježek v kleci“ skutečností, psal Mladý hlasatel před 80 lety a) být řádně označen v předmětu zprávy textem „Vyfoť ježka v kleci“;
  b) obsahovat jméno a příjmení nebo přezdívku účastníka;
  c) obsahovat informaci kolik ježků je na fotografii;
  d) být zaslán na adresu: info@bohousek.cz;
  e) fotografie v příloze musí být v obvyklém datovém formátu (JPG, JPEG, PNG, TIFF…);
  f) být doručen do e-mailové schránky info@bohousek.cz nejpozději do 23:59:59 hodin dne 1. 2. 2021.

  5. Účastník svojí účastí dává souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení respektive přezdívky a zaslaného díla na internetových stránkách www.bohousek.cz a v příležitostných tiskovinách Bohousek.cz či výstavkách.

  Související články:
  „Ježek v kleci“ skutečností. Napsal Mladý hlasatel před 80 lety. (25.01.2021)
  Den ježka v kleci (24.01.2021)

  www.bohousek.cz