SVČ TYMY ve spolupráci s městem Holešov vyhlásilo v letošním roce již třetí ročník „soutěže“ o NEJ vánoční stromeček. Do této „soutěže“ se přihlásilo celkem 17 organizací a spolků: PS M. Očadlíka Holešov, SVČ TYMY, MŠ + ZŠ Rymice, ZŠ Prusinovice, družina Prusinovice, družina 3.ZŠ Holešov, ZŠ Martinice, MŠ Grohova, MŠ Sluníčko, OU + ZŠ Holešov, MŠ Přílepy, ZŠ + MŠ Žeranovice, MŠ Masarykova, MŠ Žopy, Hasiči, město Holešov + 1.ZŠ Holešov.

    Na konci listopadu všechny tyto organizace dostaly stromečky, které měly za úkol do 8. 12 vyzdobit. Vernisáž probíhala ve středu 8. 12. v 17:00 hodin na náměstí E. Beneše.

    Vzhledem k tomu, že každý stromeček byl skutečně originál – a tak jsme také k této „soutěži“ přistupovali – byl každý stromeček porotou vyhlášen jako NEJ!

    Děkujeme všem za aktivní přístup. Děkuji také všem, kteří se na přípravě akce podíleli – město Holešov, SVČ TYMY, firma Stella Holešov, Lukáš Leško, Jaroslav Polášek. Určitě stromečky udělají radost všem, kteří budou procházet holešovským náměstím a dokreslí krásnou sváteční atmosféru našeho m

    Zařadil: -maj-

    Autoři