Prvního září bylo před každým pedagogem přes 300 kalendářních dnů, dnes jich do konce školního roku zbývá jen 66. Dopřejte si odměnu v podobě absolvování zážitkově vzdělávacího kurzu. Posunete se v některých vašich znalostech, inspirujete se a užijete si jeden až dva dny, kdy pro vás bude připraven zajímavý program. Na květnové kurzy máte poslední možnost se přihlásit právě nyní.

  Metodika adaptačních kurzů

  Naučte se vše potřebné, abyste mohli dělat ve své škole a třídě adapťáky, jejichž potenciál využijete naplno! Naplánujete základ zářijové akce už nyní pod vedením zkušených lektorů. Poslední možnost přihlásit se na kurzy v tomto školním roce v Praze a v Brně.

  2. – 3.5. 2022 Praha
  Více informací a přihláška
  ZDE

  19. – 20.5. 2022 Brno
  Více informací a přihláška
  ZDE

  Zpětná vazba jako nástroj seberozvoje

  Z tohoto jednodenního kurzu odjedete s kompletní výbavou pro to, abyste mohli zpětnou vazbu využívat jako efektivní nástroj k rozvoji sebe i ostatních. Naučíte se, jak ji (konečně) poskytovat i přijímat konstruktivně a využívat její plný potenciál. K tomu vám představíme sílu konceptu práce s chybou a na konci odjedete i s vlastním plánem, jak vše osvojené přenést do své praxe, aby z toho mohla profitovat celá vaše organizace nebo tým, ve kterém pracujete.

  16.5.2022 Praha

  Více informací a přihláška
  ZDE

  Kritické myšlení zážitkem

  Naučte se využívat kritické myšlení ve svém životě i vaší pedagogické praxi. Protože schopnost nahlížet na učivo v širším kontextu a podpořit v tom i své žáky, to je nejen u pedagogů a vzdělavatelů obzvlášť důležitá dovednost.

  18. 5. 2022 – 19. 5. 2022 Praha

  Více informací a přihláška
  ZDE

  Prohlubte své znalosti na našich dlouhých kurzech

  ZaHRAda
  aneb ČLOVĚČINA NENÍ DŘINA
  Zážitkově metodický kurz, který Vás vytrhne z vašeho běžného života a vrátí vás zpátky rozesmáté a odhodlané rozvíjet v dětech vnitřní kvality osobnosti – ctnosti. Nabízíme 11 let zkušeností s realizací zážitkových programů pro děti zaměřených na rozvoj ctností.
  8. 7. 2022 – 13. 7. 2022 Jeseníky
  Více informací a přihláška
  ZDE
  CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK
  Metod zážitkové pedagogiky
  Učíte, vedete nebo motivujete lidi? Naučíme Vás pomocí her a zážitků učit tak, aby to mělo smysl! Náš certifikovaný výcvik je souborem pěti navazujících metodických kurzů, které vás provedou metodou zážitkové pedagogiky – od teoretické přípravy akcí až po trénink reálné práce se skupinou.
  od září 2022
  Více informací a přihláška
  v Praze ZDE
  v Brně ZDE

  MŠMT vypsalo aktuálně výzvu Adaptační skupiny pro děti cizince migrující z Ukrajiny, která je zaměřena na podporu volnočasových adaptačních skupin pro děti cizince od 3 do 15 let. Prázdninová škola Lipnice bude připravovat metodiku programů vhodných pro tuto výzvu, kterou poskytneme dalším organizacím k volnému využití. Předpokládáme zveřejnění dokumentu začátkem června, na letní akce tak bude plně k využití.

  Natálie Durčáková, Prázdninová škola Lipnice

   

  Autor