Nevíš, co o podzimních prázdninách? Chceš zažít něco nového, podnětného? Vezmi kamarády a přijeďte na festival do Vrchlabí!

  Chceš-li zažít pravou tensingovou atmosféru, přijeď se podívat na koncerty tensingových skupin 28. 10. od 19:30 ve Vrchlabí na ZŠ náměstí Míru, nebo na závěrečný festivalový koncert 29. 10. od 16:00 ve Vrchlabí na náměstí T. G. Masaryka.

  Není potřeba být  členem YMCA, festival je otevřený každému, kdo má čas a chuť.  http://festival.tensing.cz/ Těšíme se na vás!

  Tensingový festival je čtyřdenní akce plná zpěvu, her, nejrůznějších workshopů (beatbox, tanec, jóga, žonglování, malování henou, šerm ad.) a diskuzí nad tématy, která ovlivňují náš každodenní život. Pro tento rok je registrace na workshopy na festivalu již uzavřená, ale pokud tě akce zaujala, podívej se na stránky www.tensing.cz, kde nalezneš kontakt na jednotlivé tensingové skupiny (Vrchlabí, Praha, Tyjátr, Kolín, Pelhřimov…). Třeba jednu najdeš zrovna ve tvém městě!

  A co že je to ten Ten Sing?

  Je to volnočasová, hudebně-tvůrčí aktivita YMCA pro teenagery, ve které víc než o bezchybný pěvecký výkon jde o dobrou partu, svobodný prostor pro realizaci vlastních nápadů a možnost vyzkoušet si, co mi jde a o co mě láká. Prostě to nejlepší, co vás může potkat, když je vám 12-19 let, chcete být mezi vrstevníky, kteří vás berou takové, jací jste, chcete být chvíli bez rodičů a učitelů a přitom dělat něco smysluplného….

  Na viděnou ve Vrchlabí!

  Více na http://festival.tensing.cz/

  http://www.ymca.cz/programy/tensing/

  www.ymca.cz

   

  Autor