Lednový turnaj v ringu, konaný 20. ledna 2024 v Masarykově ZŠ v Horní Bříze, se zapsal jako jedna z největších ringo akcí v naší republice. Letos jsme pořádali již 27. ročník tohoto tradičního turnaje, který každoročně přitahuje stále více účastníků z celé České republiky.

  Tento rok se počet účastníků vyšplhal k rekordním 200, což dokazuje, že zájem o ringo a soutěžení neustále roste.
  Pionýrská skupina Horní Bříza ve spolupráci s PS Mladých požárníků Obora přivítala účastníky z různých koutů naší země, čímž potvrdila, že sport dokáže spojit lidi bez ohledu na vzdálenost.
  Kromě hlavní disciplíny – ringa se také soutěžilo v uzlařské regatě a doprovodných soutěžích, jako je skládání puzzlí, kloboučku hop, střelba ze vzduchovky a šipky. Tyto aktivity poskytly účastníkům jedinečnou příležitost ukázat své dovednosti a zároveň se skvěle bavit.
  Nejenom že se na turnaji dařilo udržovat vysokou soutěživost, ale byl také příkladem toho, jak mohou různé generace sdílet radost ze sportu. Z účastníků od nejmladších po nejstarší bylo cítit nadšení a odhodlání překonávat sebe samé. Samozřejmostí bylo i fair-play.
  Tento turnaj nebyl jen o sportu; byla to akce plná přátelství a vzájemné podpory. Děkujeme všem, kdo se zúčastnili, a těšíme se na další ročník, který slibuje ještě více vzrušení a radosti.

  Autor