Letní prázdniny jsou za dveřmi. Jako každoročně i letos proto budiž na ADAMu napsáno obvyklé redakční vybídnutí: Podělte se s ostatními o své zážitky, zkušenosti a dojmy z letní táborové či jiné prázdninové činnosti pořádané Vaším spolkem, oddílem, kmenem, klubem či skupinou…! Server ADAM.cz a tištěný zpravodaj Archa nabízejí prostor pro uveřejnění Vašich textů a fotografií.

    Letní tábor, skvělá soutěž, zajímavá hra, napínavý závod, turistický či vodácký výlet, dobrovolnický workcamp, vydařené vystoupení, přínosný kurz… Možností, o čem dát vědět a co zvěčnit, je jistě víc než dost. (A vyskytnou-li se snad na některé z těchto akcí třeba i Vaši noví kamarádi z ukrajinských rodin, které musely opustit svou zemi kvůli válce, redakce zmínku o tom uvítá.)

    Texty přitom nemusejí být ani příliš dlouhé – článek lze klidně postavit i na několika odstavcích, jež zachytí atmosféru akce, všimnou si zajímavého detailu, zaznamenají vtipnou hlášku, nebo prostě „jen“ odvypráví zdánlivě obyčejný letní příběh, který by jinak časem upadl do zapomnění. K tomu ještě vybrat několik zdařilých VELKÝCH snímků, které by článek vhodně doprovodily, a je hotovo.

    Své příspěvky zasílejte, prosím, již v průběhu prázdnin, a to současně na adresu archa@crdm.cz a adam@crdm.cz. Uzávěrka 3. čísla časopisu Archa je sice 13. září (vyjde tiskem v říjnu), server ADAM.cz však Vaše příspěvky může publikovat jaksi nepřetržitě, bez termínového omezení…

    Zařadil: -maj-

    Autor