Soutěžní tým ze Střediska volného času TYMY (foto SVČ TYMY)
  Soutěžní tým ze Střediska volného času TYMY (foto SVČ TYMY)

  Středisko volného času (SVČ) TYMY bylo oceněno v rámci 11. ročníku soutěže Brána k druhým. Slavnostní vyhlášení se konalo v pondělí 3. dubna 2023 v prostorách Národního technického muzea v Kostelní ulici v Praze.

  Soutěž Brána k druhým vyhlašuje Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) ve spolupráci s Národním pedagogickým institutem ČR. Jejím hlavním cílem je hledat, ukazovat a oceňovat pozitivní příklady a skutky v naší společnosti, na kterých se podílejí děti a mládež do 26 let.

  S prvním místopředsedou Senátu Parlamentu ČR Jiřím Drahošem (foto SVČ TYMY)
  S prvním místopředsedou Senátu Parlamentu ČR Jiřím Drahošem (foto SVČ TYMY)

  V kategorii do 15 let bylo oceněno celkem 8 kolektivů. Děti z TYMY získaly ocenění za projekty Prales dětem, Plyšák pro radost a také za zapojení do různých ekologických projektů. Slavnostního vyhlášení se zúčastnili významní hosté – místopředseda senátu pan Jiří Drahoš a senátor pan Pavel Fišer, dále zástupci ČRDM, Rada dětí a mládeže města Prahy a dalších organizací.

  Předání cen bylo velmi slavnostní a velmi si tohoto ocenění vážíme. Je to pro nás závazek i do budoucna, abychom se i nadále věnovali pomoci potřebným.  Máme také velkou radost, že jsme si mohli prohlédnou expozici Národního technického muzea, kde byla spousta zajímavých exponátů.

  Zařadil: -maj-

   

   

  Autoři