Školní rok 2020–21 je u konce. Bohužel, i ten probíhal úplně jinak, než jsme si to na jeho začátku představovali. Většinu roku jsme byli s dětmi v kontaktu pouze prostřednictvím sociálních sítí… O to víc jsme si vážili rozvolnění, které nastalo v květnu, díky kterému jsme alespoň závěr školního roku mohli prožít společně.

  Na Zahradní slavnosti (foto SVČ TYMY)
  Na Zahradní slavnosti (foto SVČ TYMY)

  Naše tradiční závěrečná akce – Zahradní slavnost – se uskutečnila 20. června. Tentokrát díky krásnému počasí se tato slavnost mohla konat na naší zahradě a byli jsme za to moc rádi. Pro děti z kroužků byla připravena spousta zábavy. Děti si mohly namalovat kamínky, vyzkoušet si různé sportovní atrakce, zapojit se do přírodovědné sazky a vyzkoušet si tvoření velkých bublin.

  Na Zahradní slavnosti jsme přivítali také hosty, kteří mezi nás zavítali.

  Na Zahradní slavnosti (foto SVČ TYMY)
  Na Zahradní slavnosti (foto SVČ TYMY)

  Byli to Radek a Lukáš – bubeníci, které dobře známe a kteří si opět pro nás připravili úžasné bubnování. Na Zahradní slavnosti nechyběl ani kouzelník Radek Šimčík – mág Radekr, který všechny přítomné potěšil svým vystoupením.

  Dvě hodiny plné zábavy velmi rychle uběhly. Pro děti bylo připraveno také občerstvení – melouny, zmrzliny a také výborný zákusek. Děti, kterým bylo velké teplo, se mohly osvěžit pod naším „vodotryskem“.

  K tomu všemu nám pro dobrou náladu hrál DJ Lupino pěkné písničky, při nichž jsme si také zatancovali. Kromě zážitků, jež si děti domů odnesly, tak  si mohly nechat namalovat na obličej nebo ruku obrázek dle vlastního výběru a každé z dětí odcházelo s nafukovacím balonkem.

  Děkujeme všem, kteří se na přípravě slavnosti podíleli; velký dík si zaslouží také děti za super atmosféru, kterou tady vytvořily. Přejeme všem klidné a slunečné prázdniny, těšíme se na setkávání na táborech a také v kroužcích v novém školním roce 2021–2022.

  Zařadil: -maj-

  Autoři