Jistě jste si všimli, že nás letošním ročníkem provázejí záhadné postavičky rozpustilých Dobrošů. Aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se, že jim trochu pomůžeme se proslavit.

  Vyhlašujeme soutěž, která jim v tom pomůže, neboť jediným úkolem, který vás čeká, je zhotovit si s nimi selfie.

  72 hodin - dobrovolnická akce, kterou pořádá ČRDM v roce 2016 již popáté - maskoti Dobroši A selfie patří na facebook. Zřídili jsme zde proto speciální fotogalerii, na kterou budeme vámi zaslané fotografie vkládat. Následně sami rozhodnete o vítězi.

  Jak by mělo takové selfie vypadat? No – jak chcete! Můžete si třeba Dobroše stáhnout z našeho webu, vytisknout a vyfotit se s ním. To asi ale nebude moc originální, viďte. A originalita bude zřejmě základním stavebním kamenem vítězství. Takže si dobroše malujte, vyrábějte, animujte, stříhejte, lepte, ale hlavně pak foťte a posílejte!

  72 hodin - dobrovolnická akce, kterou pořádá ČRDM v roce 2016 již popáté (ilustrační foto archiv ČRDM)72 hodin - dobrovolnická akce, kterou pořádá ČRDM v roce 2016 již popáté (plakát) Na deset z vás, jejichž fotografie obdrží nejvíce lajků čeká set her od společnosti MINDOK, tři nejlepší pak navíc obdrží i 500 Kč poukázku do internetového obchodu ZOOT.

  Fotografie je možné zasílat od úterý 22. září do neděle 16. října 2016.
  Hlasování na facebooku 72hodin bude ukončeno 17. 10. ve 12:00.

  Podrobná pravidla hry a formulář k odeslání fotky naleznete na: https://www.72hodin.cz/2016/fotosoutez

  www.72hodin.cz


  #72hodin

  #72hodin

  72 hodinwww.72hodin.cz
  Projekt ČRDM „72 hodin“Projekt ČRDM „72 hodin“ Máš nápad, jak zlepšit místo, kde žiješ? Víš, kdo čeká na tvou pomoc? Dej dohromady pár kamarádů, s nimiž nápad uskutečníš, a tím se připojíš k tisícům dobrovolníků po celé naší zemi. Každoročně se do projektu zapojuje několik desítek tisíc dobrovolníků ve stovkách projektů. Projekt 72 hodin probíhá tradičně kolem poloviny října. Sleduj www.72hodin.cz, nebo na Facebook www.facebook.com/72hodin.cz.

  Autor