Pořiďte si s ČRDM-desetiprocentní slevou jeden, dva (nebo kolik chcete) z více než 17.000 titulů knihkupectví KIWI – světa map a průvodců, s.r.o.

  KIWI, naše nejznámější „cestovatelské“ knihkupectví zahájilo svoji činnost již v roce 1993 a hned od počátku se specializovalo výhradně na prodej turistické literatury. Spolu se zvýšeným společenským zájmem o turistiku a cestování rozvíjel se ruku v ruce i záběr a nabídka obchodu… a tak z původní stovky vzrostl postupně KIWI-katalog na současných 17.587 titulů.

  Ukázka z nabízeného sortimentu (reprofoto KIWI, s.r.o.)Ukázka z nabízeného sortimentu (reprofoto KIWI, s.r.o.)Ukázka z nabízeného sortimentu (reprofoto KIWI, s.r.o.)Ukázka z nabízeného sortimentu (reprofoto KIWI, s.r.o.)Kromě průvodců, map, plánů měst, cestopisů, obrazových publikací, zeměpisných atlasů, jazykových konverzací a příruček v knihkupectví také najdete prakticky vše, co se týká cestování a poznávání s ním spojeným. Nabídka skýtá současně široký výběr navigačních pomůcek – krokoměrů, buzol či kompasů. Ve „světě map a průvodců“ jsou k sehnání také dekorativně referenční kartografická díla: nástěnné mapy, globusy, pracovní podložky atd. V KIWI se věnují rovněž rozšiřování nabídky outdoorové literatury, stranou nezůstávají ani české regionální tituly.

  Ukázka z nabízeného sortimentu (foto KIWI, s.r.o.)Ukázka z nabízeného sortimentu (reprofoto KIWI, s.r.o.)Že nejste z Prahy? To přece vůbec nevadí, knihkupectví vychází vstříc také mimopražským klientům, a to zásilkovou službou či prodejem přes internet – www.mapykiwi.cz Ta dobrá zpráva tedy zní: členským spolkům sdruženým v ČRDM je při nákupu map a průvodců poskytována 10% sleva (ta se týká i oddílů bez jakékoliv karty i držitelů karet ČRDM a členských organizací). Platí nejen při nákupu v kamenném obchodě na adrese Jungmannova 23, Praha 1, ale zároveň i na internetu: www.mapykiwi.cz
  Oddílové rezervace posílejte písemně na adresu mapy@kiwick.cz. Součástí objednávky musí být jméno oddílu a kontaktní osoba + telefon.
  V prodejně KIWI (foto KIWI, s.r.o.)Knihkupectví úzce spolupracuje přímo se zahraničními vydavateli; s trochou nadsázky se dá říct, že dokáží uspokojit veškeré požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

  Přesvědčte se o tom 🙂

  Autor