RADAMBUK – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje zve

  děti, rodiče, prarodiče, oddíly, spolky dětí a mládeže, školky, školy, školní družiny

  a další organizace pracující s dětmi a mládeží

  ke Sportovní hale v Českých Budějovicích

  v pátek 13. 5. 2022 a v sobotu 14. 5. 2022

  na BAMBIFEST 2022.

   

  Tradičním organizátorem akce je RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. se svými členskými organizacemi dětí a mládeže. Pozvánka platí také pro ukrajinské děti s maminkami, které mohou na akci soutěžit, tvořit a užít si 2 dny plné zábavy zcela zdarma.

  Návštěvní doba

  Pátek: 13 – 18 hodin
  Sobota: 9 – 17 hodin

  Program

  BAMBIFEST je především přehlídka možností pro volný čas, nabídky kroužků, oddílů, letních pobytových a příměstských táborů.

  Během Bambifestu můžete zhlédnout pódiová taneční, divadelní a pěvecká vystoupení, divadelní představení Pohádky z Popletené Lhoty Marešovy divadelní společnosti MAREDIV.

  Mezi návštěvníky zavítá maskot RADAMBUKU čáp Klapík, proběhne losování o ceny na pódiu, můžete si prohlédnout indiánské teepee, a účastnit se následujících aktivit: výroba indiánských čelenek, střelba z luku, dračí lodě, venkovní hra Lasergame, ekologický program zaměřený na recyklaci elektra – nafukovací dráha Vyskoč, Nejvýš, Recykluj, výtvarná dílna, ukázky 1. pomoci Oblastního spolku ČČK České Budějovice a Vodní záchranné služby JčK, ukázky se psy ve vodě, prezentace Městské policie České Budějovice, BESIPu, projekt Banal Fatal – program prevence úrazů páteře a míchy, Československá obec legionářská, výstava vojenské historické techniky, skákací hrad, mazlení se zvířátky, virtuální realita, překážkové dráhy, jízdy na koloběžkách, elektrokoloběžkách, invalidním vozíku, chůze se slepeckou holí, plackování, hmatové domino, informace o náhradní rodinné péči, nízké lanové aktivity, slacklining, souboj na kladině, karate, sebeobrana, preventivní témata – šikana, kyberšikana, a spousta dalších her a soutěží…

  U jednotlivých stánků budou děti získávat razítka do startovní karty, po splnění úkolů si vyzvednou v Infobodu malou odměnu. Vyplněné startovní kartičky budou postupovat do losování o ceny, které bude probíhat v liché hodiny na pódiu akce. Ceny do losování věnovali: RADAMBUK, Zeměráj, Smrček souvenirs servis, Hopsárium, Papilonia Lipno, JUMP Family České Budějovice, Safari Resort Borovany, Jihočeské divadlo a Jihočeský kraj.

  K dnešnímu dni je přihlášeno 25 organizací, které připravují pro děti program ve stáncích a 37 souborů, které připravují 42 vystoupení na pódium akce.

  Těšíme se na vás!