Členové sdružení Hodina H se zúčastnili mezinárodního školení v Turecku Ve dnech 19. 6. – 27. 6. 2009 se tři vyslaní zástupci Hodiny H zúčastnili Capacity building training v tureckém městě Adana. Šlo o školení v rámci programu Mládež v akci. Účastníci byli z Polska, Maďarska, Bulharska, Rumunska, České republiky a Turecka. Tento kurz byl zaměřen na metodiku identity účastníka, vedoucího a jak vypracovat dobrý projekt.

    Členové sdružení Hodina H se zúčastnili mezinárodního školení v Turecku Vyzkoušeli jsme mnoho nových tréninkových metod, teambuildingů a energizerů. Během kurzu jsme poznali město Adana, jehož populace se blíží k dvěma miliónům obyvatel, a také místní zvyky a jídlo, kterého bylo opravdu hodně, hlavně kebab – Adana je jím proslulá. Místní obyvatelé jsou velmi otevření a pomohou vám v nejrůznějších situacích.

    Členové sdružení Hodina H se zúčastnili mezinárodního školení v Turecku Volný čas jsme mohli strávit u hotelového bazénu, v sauně, v posilovně nebo brouzdat po městě. Počasí bylo opravdu velmi povedené a na nás až moc teplé (denně teploty kolem 40 stupňů). Navíc jsme jeden den strávili u moře. Kurz jsme si opravdu užili a v hlavě se nám zrodil i nápad na projekt, který by měl být zaměřen na stereotypy a předsudky o státech vyznávajících Islám.
    Doufáme, že se všichni v dohledné době setkáme. občanské sdružení Hodina H

    Autoři