Vánoční dílny Hodiny H z VysočinyStrategické deskové hry, karaoke, filcování, drátování a k tomu vánoční koledy, vůně skořice a sněhové vločky za okny. Tak probíhaly Vánoce s Hodinou H, které stále ještě pokračují.
    Páteční odpoledne si děti a mládež zahrály strategické deskového v prostorách Informačního centra pro mládež Pelhřimov. Hlavy si lámaly při hrách jako Carcasone, Poštovní kurýr a jiné. Jakmile dohrály, pustily se všichni do karaoke a zazpívaly si české i anglické písně, rychlé i pomalé, dokonce i vánoční.

    Vánoční dílny Hodiny H z Vysočiny - filcováníVánoční dílny Hodiny H z Vysočiny Nikdo z nich nelenil ani v sobotu. Hned od devíti hodin ráno začaly vánoční dílny s montessori pro nejmenší v Centru lidských zdrojů. Děti, mládež, dospělí i senioři si vyzkoušeli techniku filcování, která je naprosto pohltila a zabavila snad na celé dopoledne. Další zajímavé způsoby vyrábění vánočních dekorací byly pedig, svícny z alobalu, mozaika, papírové šablony, drátování a další. Nejmenší návštěvníci mohli pilně pracovat nebo si hrát s montessori pomůckami, které byly z Klubu Montessori Hodiny H.

    Vánoční dílny Hodiny H z Vysočiny - filcovaná ozdoba na krk Sobotní večer se navíc konalo vánoční filmování, a tak si mladí, kteří měli stále plno energie, promítli nejen vánočně laděné filmy.
    občanské sdružení Hodina H Vánoce s Hodinou H naplnily v pátek Informační centrum pro mládež Pelhřimov a v sobotu Centrum lidských zdrojů vánoční atmosférou. Tak pokračovala i poslední akce Parlamentu dětí a mládeže Pelhřimov v Informačním centru pro mládež Pelhřimov turnajem v deskových hrách.