Sdružení Hodina H připravuje s dalšími spolupořadateli v Pelhřimově akci Čokoládová hodina Máte rádi čokoládu? Kdo by neměl. Čokoláda patří mezi jednu z mála věcí, kterou mají rádi opravdu všichni. Čokoládovou hodinu a nejen jednu, hned tři můžete zažít v Pelhřimově 22. ledna 2010.
  Občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova připravilo neodolatelnou záležitost. Akci s názvem Čokoládová hodina připravila Hodina H společně s Informačním centrem Třebíč a společností e.on na 22. ledna. Akce proběhne v prostorách Informačního centra pro mládež Pelhřimov.

  Samotná událost začne ve tři hodiny odpoledne oficiálním zahájením, kdy se otevře výstava obalů od čokolád a výstava obrázků od dětí z mateřských škol a žáků 1. a 2. tříd základních škol, kteří jakkoliv ztvárnili titul „Čokoládové království“. Od samotného začátku je možné ochutnávat nejrůznější čokoládové pochoutky a některé si i zakoupit. Dále program pokračuje soutěžemi pro děti a širokou veřejnost, organizátoři vylosují šťastné zasilatele obalů od čokolád a obrázků čokoládového království a vyhlásí vítěze soutěže Energetická akademie Vysočina. Někteří obyvatelé Pelhřimova a některé seniorky ze senior klubu připraví čokoládové dobroty, nabídnou k ochutnání a představí své recepty. Pak již Čokoládová hodina bude volně plynout až do šesté hodiny předvečerní, kdy bude slavnostně uzavřena.

  Do Čokoládové hodiny se navíc může zapojit každý. Děti mohou kreslit, ostatní mohou zasílat obaly od čokolád a všichni jsou srdečně zváni na čokoládové hody. Celé tři hodiny obklopeni čokoládou nejrůznějších tvarů, chutí, vůní. To zní skoro neuvěřitelně, ovšem stane se 22. ledna v Pelhřimově.


  občanské sdružení Hodina H o.s. Hodina H

  +420 602 864 837
  Třída Legií 1115, 39301 Pelhřimov
  dotazy na e-mail: cokolada(@)hodinah.cz
  nebo hodinah@hodinah.cz
  www.hodinah.cz

  Autoři