Sezóna dobrovolnických Víkendovek – podzim / 2014, které realizuje nezisková organizace Tamjdem, o.p.s., se za chvíli rozjede a je tedy na čase vybrat si ty správné holiny, barvu bahna do vlasů a pracovní nástroj.

  Ano, i tentokrát budeme na Víkendovkách pracovat na rozmanitých úkolech, bavit se a setkávat s novými lidmi Čechy i cizinci, poznávat zajímavé neziskové organizace v České republice a podnikat krátké i dlouhé výlety do okolí. Máte příležitost přidat se ke 100 dobrovolníků, kteří od února do června už s Tamjdemem (http://www.tamjdem.cz/vikendovky-v-roce-2014/) pomohli v 10 neziskových organizacích s prací, která má smysl!

  Z dobrovolnických akcí Tamjdemu (foto Tamjdem, o.p.s.)Z dobrovolnických akcí Tamjdemu (foto Tamjdem, o.p.s.)První podzimní Víkendovka proběhne už 12.–14. září, a to v jižních Čechách, kde pomůžeme s rekonstrukcemi statku Divadla Continuo, dále se těšíme na spolupráci s táborníky z TOM Dumánci (Lužnice), s biostatkem Area Viva (Valeč, Karlovy Vary), s komunitním domem Camphill (České Kopisty), se sdružením Ryzáček (hiporehabilitace na koňském hřbetě, Mohelnice), barokní památkou Valdštejnská Lodžie (Jičín), Buddhistickou kulturní společností (České Budějovice). Více informací ke konkrétním projektům najdete na webových stránkách Tamjdemu
  (http://www.tamjdem.cz/co-chystame/).

  Z dobrovolnických akcí Tamjdemu (foto Tamjdem, o.p.s.)Z dobrovolnických akcí Tamjdemu (foto Tamjdem, o.p.s.)Ale to není všechno! Na nadcházející sezónu ještě plánujeme:
  Dva bazary knih na festival „Zažít město jinak“, který se koná v sobotu 20. 9. v Praze, kde budeme potřebovat dobrovolníky na pomoc s prodejem knih na stáncích. Dále chystáme večírek pro všechny tamjdemové dobrovolníky, kde proběhne i fotosoutěž a samozřejmě bude i víkendová akce – hodnotící setkání proběhlé sezóny pro všechny campleadery a organizátory roku 2014 i 2013, kde budeme sdílet nabyté zkušenosti.Tamjdem, o.p.s. - logo

  Za celý Tamjdem tým vám přeju zábavné a obohacující dobrovolnické zážitky!

  Markéta Votavová
  Koordinátorka Víkendovek
  Tamjdem, o.p.s.

  Autoři