Počet slev, které lze s EYCA kartou získat, se rozrůstá nejen v České republice. Daří se nám také v zahraničí.

  Tradičně silná je EYCA karta ve Španělsku, kde se celkový počet slev již blíží k počtu 30.000, ve Skotsku a Itálii. Nyní navíc EYCA přichází s novým celoevropským slevovým programem. Ve spolupráci s portály hotelius.com a uniplaces.com jsme připravili bezkonkurenční nabídku levného krátkodobého a dlouhodobého ubytování.

  Server hotelius.com nabízí ubytování ve více než 50.000 hotelech v celkem 6400 destinacích. Držitelé našich karet se mohou ubytovat v nabízených hotelích s 15% slevou. Na nabídku se můžete podívat na stránce club.hotelius.com/eyca, slevy zobrazíte zadáním hesla EYCACZE. Ještě větší slevu pak nabízí server uniplaces.com. Ten nabízí výhodné dlouhodobé ubytování, v délce minimálně 28 dní studentům, kteří se rozhodli vyzkoušet si studium v zahraničí. Slevy můžete využít v celkem 39 evropských velkoměstech a to ve výši až 50 % ze servisního poplatku za zprostředkování. Při měsíčním pobytu tak lze ušetřit klidně i 100 EUR. I bez této slevy jsou ceny, které server nabízí velice příjemné. Přesvědčte se na www.uniplaces.com.

  Barcelona (foto archiv EYCA)S EYCA kartou můžete získat i velmi výhodné cestovní pojištění. V čem je výhodné?
  •pojištění platí na celém světě (kromě České republiky)
  •neomezený počet vycestování
  •délka jednoho pobytu v zahraničí může být 45 nebo 180 dnů nepřetržitě
  •můžete si vybrat rizikovou skupinu Turista nebo Sport, podle toho, jaké aktivity v zahraničí provádíte •neomezená asistenční služba v českém jazyce je klientům k dispozici NONSTOP
  •online nahlašování pojistných událostí z pojištění léčebných výloh v zahraničí •pojištění lze sjednat pro všechny typy karet EYCA
  •platnost pojištění může být až 365 dní (maximálně však do doby platnosti vaší EYCA karty)
  Další, podrobnější informace s možností vlastního objednání najdete na
  http://www.eyca.cz/eyca-tip/nejvyhodnejsi-cestovni-pojisteni-v-cr-jen-s-kartou-eyca

  Nové slevy i doma
  Neustále rozšiřujeme nabídku slev i v České republice.
  Mezi nejnovější přírůstky patří spolupráce s Galerií hlavního města Prahy. Ta má ve správě osm objektů: Dům U Kamenného zvonu, Dům U Zlatého prstenu, Městská knihovna – 2. patro, Colloredo-Mansfeldský palác, Dům fotografie, Bílkova vila, Zámek Troja a Dům Františka Bílka v Chýnově. Ve všech těchto objektech mají všichni držitelé karet EYCA po předložení platné karty nárok na snížené vstupné.
  Více informací naleznete na http://www.ghmp.cz.
  V Plzni jsme navázali kontakt s tamějším Sportcentrem Koloseum. To nabízí moderně vybavené prostředí plné profesionálních cvičících strojů a přátelskou atmosféru. Na rozloze cca 2200 m2 se nachází fitness, dva squashové kurty, horolezecká stěna a boulder, aerobní sál, sál na indoor cycling, kardiozóna, sauna a solárium. Mezi další služby toho sportcentra patří pravidelná skupinová cvičení pod vedením profesionáních trenérů, sportbar s mnoha sportovními výživovými doplňky a nápoji, prodej sportovního oblečení, umělé řasy Lashes by Adriana a Studio Vanesa Visage – kosmetické služby, lipomassage, lymfodrenáže.
  Všichni držitelé karet EYCA mají nárok na studentský tarif v rámci Sportcentra Koloseum Plzeň, což znamená slevu 10% na veškeré vstupy a pernamentky.
  Více informací naleznete na http://www.sport-plzen.cz.

  The European Youth Card Association (EYCA) Na Moravě pak můžete nově využít slevy ve Valašském muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o jedno z nejstarších a největších muzeí svého druhu ve střední Evropě. Bylo otevřeno při příležitosti konání Prvního Valašského roku v červenci 1925. Prezentuje lidovou architekturu moravského Valašska z městského a vesnického prostředí. Jedná se o Národní kulturní památku.
  Záměrem zakladatelů muzea, sourozenců Jaroňkových, bylo vytvořit „živé muzeum“ prezentující život našich předků, jejich práci i zábavu v nejrozmanitějších podobách. To vše došlo svého naplnění v areálech muzea: v Dřevěném městečku, Mlýnské dolině a Valašské dědině. Pod správu muzea zároveň patří i historické objekty Libušín a Maměnka na Pustevnách.
  V programové nabídce muzea figuruje na padesát zvykoslovných a tematických pořadů, folklorní festivaly, jarmarky a výchovně-vzdělávací programy pro školy. Nechybějí ani expozice a výstavy.
  Všichni držitelé karet EYCA mají nárok na snížené vstupné do všech areálů.
  Více informací naleznete na webových stránkách http://www.vmp.cz nebo na Facebookové stránce http://www.facebook.com/VMPRoznov.

  #sleva #EYCA

  Autor