72 registrovaných projektů v jediný den odstartovalo nový ročník největšího dobrovolnického projektu pro děti a mládež 72hodin.

  Pěkná hříčka osudu provází start již 6. ročníku mezinárodního projektu 72 hodin. Ten se uskuteční ve dnech 12.–15. října 2017.

  Více než vysoký počet projektů zaujala organizátory hloubka dobročinnosti. Škola v Chomutově připravuje překvapení pro Míru a Pavla. „Naše rehabilitační speciální třída se sejde na zahradě u spolužáka Kubíčka, kde bude pro naše kamarády a bývalé spolužáky připraveno překvapení. Míra a Pavlík již nemají možnost navštěvovat školu. A aby nebyli z toho smutní, připravíme pro ně miniškolu,“ prozradila koordinátorka projektu Jana Hřibovská.

  Sázení narcisů za židovské oběti holocaustu u divišovské synagogy chystají děti ze školní družiny ZŠ Divišov a dobrovolníci z řad rodičů a starších sourozenců.
  TOM 21202 Tuláci vytvoří hezčí prostředí pro seniory v domově s pečovatelskou službou.
  ZŠ Koryčanské Paseky – 5. třída z Radhoště se vydá na sběr kamenů z horských luk, což umožní sečení trávy. Následně postaví z kamenů domečky pro ještěrky, k přezimování.

  Z minulých ročníků dobrovolnické akce 72 hodin (foto František Půlpán)Z minulých ročníků dobrovolnické akce 72 hodin (foto Michala K. Rocmanová)Škola v Ústí nad Labem uspořádá Rodinný pětiboj pro Elišku. Děti a rodiče budou společně soutěžit v pěti disciplínách. Vstupné je dobrovolné a výtěžek z akce bude předán Elišce, která je zdravotně handicapovaná.
  Děti 2.–5. ročníku ze školy Hello Ostrava navštíví Domov pro seniory Čujkovova a s jeho obyvateli si popovídají a zahrají deskové hry.
  Pionýrský oddíl Poletušky Velká Bystřice se pokusí vrátit slávu a lesk zapomenutému hřišti u nádraží.…

  Přidejte se, chce to jen srdce a trochu času.

  Vymyslete si pěkný projekt, který pomůže přírodě, lidem nebo vašemu okolí a registrujte ho zde.

  Autoři