Festival vzdělávání pro děti, mládež, pedagogy a rodiče Edumánie je opět tady! Akce plná skvělých workshopů s úžasnými lektory. Edumánie 2022! A to již v sobotu 23. 4. 2022 v prostorách ZŠ Pelhřimov Krásovy domky a to díky organizaci Hodina H.

  Letošní ročník Edumánie nabízí pestrou škálu workshopů, které jsou přesně dělané na míru pro cílové skupiny dětí, mládeže, rodičů a pedagogů. Robert Čapek a jeho skvělé workshopy s názvem Líný učitel učí a Líný učitel hodnotí. Patrik Kořenář o kritickém myšlení a dezinformacích ve workshopu Člověk vs média. Mládež se může dozvědět o tom, jak vycestovat na rok do USA zdarma nebo jak se zapojit do mezinárodních projektů, které jsou o všem, na co jen pomyslíte a třeba i o hraní počítačových her. Pro děti je připraveno dřevěné divadlo nebo hravá angličtina, taky tvoření a i hudební workshop. Takže rodiče mohou na workshopy a děti taky a navíc se všichni dozví něco nového a hlavně přínosného. A to rozhodně není všechno. Více najdete na www.edumanie.cz.

  Spolupracující organizace festivalu je Místní akční skupina Šipka a projekt na podporu rozvoje vzdělávání na území Pelhřimovska MAPII.

  Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

  Eva Havlíčková

   

   

  Autoři