Na Seniorské olympiádě (foto Hodina H)
  Na Seniorské olympiádě (foto Hodina H)

  Seniorská olympiáda je již tradiční akcí Senior pointu Pelhřimov Hodiny H. Jde o pohodové dopoledne plné sportovně společenských aktivit pro seniory, kteří soutěží v týmech. Následně proběhne vyhodnocení jednotlivých výkonů, slavnostní zhodnocení a společné posezení s dobrotami na dvorku Hodiny H jako uzavření krásné akce.

  Letošní seniorská olympiáda obsahovala tradiční i nové disciplíny. Senioři si vyzkoušeli již známé šipky, stavění pyramidy z papírových kelímků, slalom s tenisovou raketou a tenisákem, paměť, střelbu na branku. Nově pak hod do koše a lovení rybiček. Pomoc u jednotlivých stanovišť zajistili studenti GyOA Pelhřimov.

  Na Seniorské olympiádě (foto Hodina H)
  Na Seniorské olympiádě (foto Hodina H)

  Vyhodnoceny byly týmy a nejlepší jednotlivec. Bylo to další úžasné dopoledne, které všichni zakončili příjemným posezením na dvorku Hodiny H s občerstvením, povídáním, úsměvy, loučením se se školním rokem a vítáním léta.
  Více informací o Hodině H najdete přímo v sídle Hodiny H v Hrnčířské ulici v Pelhřimově nebo na www.hodinah.cz či na profilech na sociálních sítích.

  Zaadil: -maj-

   

   

  Autoři