Za pár dní začínají letní prázdniny. V době před-covidové zcela běžně a za covidu s obtížemi, které si pamatujeme, červenec a srpen se pravidelně vymykaly rutině deseti zbylých měsíců… A letos? Podělte se s ostatními o své zážitky, zkušenosti a dojmy z letní táborové či jiné prázdninové činnosti pořádané Vaším spolkem – server ADAM.cz a tištěný zpravodaj Archa nabízejí prostor pro uveřejnění Vašich článků a fotografií.

    Dobrovolnický workcamp, turistický či vodácký výlet, užitečný kurz, vydařené vystoupení, soutěž, závod, výprava, letní tábor – ať už klasický, či příměstský – je toho tolik, o čem dát vědět, co zvěčnit… (Pokud se navíc na některé z těchto prázdninových akcí objeví Vaši noví přátelé z rodin ukrajinských válečných uprchlíků, redakce zmínku o tom jen uvítá.)
    Texty nemusejí být přitom vůbec dlouhé: článek lze klidně postavit i na třech, čtyřech odstavcích. K tomu několik zdařilých VELKÝCH snímků, které text vhodně ilustrují – a je to.

    Své příspěvky zasílejte, prosím, již v průběhu prázdnin současně na adresu archa@crdm.cz a adam@crdm.cz. Uzávěrka 5. čísla časopisu Archa je sice 16. září (vyjde tiskem v říjnu), server ADAM.cz však Vaše články a fotografie může publikovat průběžně…

    Autor