Ve středu 16. 1. 2013 pozvala Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje členská sdružení a soutěžící Malé energetické akademie 2012 – 2013 od 16 do 19 hodin do Hopsária v Českých Budějovicích.

    Po zahájení akce vyhlásili zástupci společnosti E.ON a Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje vítěze 2. stupně soutěže Malá energetická akademie 2012 – 2013. Vítězové každé kategorie obdrželi od společnosti E.ON pěkné ceny – společenské hry, ručníky a reflexní pásky. Z akce Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje v českobudějovickém Hopsáriu (foto RADAMBUK)Z akce Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje v českobudějovickém Hopsáriu (foto RADAMBUK)Soutěžící se seznámili s úkolem 3. stupně. Ten se bude zabývat tříděním odpadu, tedy tím, co patří do které popelnice, co kam naopak nepatří, kam se mají vyhazovat vybité baterie a vysloužilé elektrospotřebiče…

    Po vyhlášení vítězů začala volná zábava a děti se rozběhly využít atrakce, které Hopsárium nabízí – lezeckou stěnu,Z akce Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje v českobudějovickém Hopsáriu (foto RADAMBUK) maxi trampolíny, velkou nafukovací loď a žraloka, jízdu na motokárách v dopravním hřišti, skluzavky a bazén s míčky. Akce se zúčastnilo 149 dětí a 25 dospělých. V 19 hodin, kdy akce končila se nikomu z dětí nechtělo domů a rády se budou do Hopsária vracet.

    Více informací na www.radambuk.cz nebo na www.energeticka-akademie.cz

    Autor