Centrum ekologické výchovy Cassiopeia a Statutární město České Budějovice společně organizovaly Den bez aut v Českých Budějovicích letos již potřinácté.

    Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje se účastnila akce Den bez aut 2013 Jde o osvětovou a propagační akci, která má představit a podpořit ekologicky přijatelnější a udržitelnější způsoby dopravy a napomoci při omezování individuální automobilové dopravy ve městech

    Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje se účastnila akce Den bez aut 2013 Letošního ročníku se zúčastnila také Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje s nabídkou kroužků a oddílů svých členských sdružení a s propagací soutěže Malá energetická akademie 2013 – 2014, která začíná 2. 10.2013 na akci První led v Budvar aréně v Českých Budějovicích.

    Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje se účastnila akce Den bez aut 2013 Po 8. hodině bylo náměstí v Českých Budějovicích plné tisícovky dětí ve večerníčkovských čepicích ze Základních škol a z Mateřských škol. Večerníček byl letošním tématem a k tomu tématu se přidala i Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje, která připravila pro děti obrázky postaviček z večerníčků, které si děti vybarvily a vyrobily si placku – button. Kdo zrovna nemaloval, mohl chytat rybičky nebo skládat puzzle krtečka s myškou.