Zveme Tě na nevšední setkání plné inspirace a sdílení zkušeností! Pokud uvažuješ o tom stát se vedoucí/m nebo lektorkou/lektorem na pobytech pro děti, určitě se Ti pár rad a tipů může hodit!

  Debata je vhodná pro naprosté nováčky, kteří kývli na svoji úplně první brigádu spojenou s prací s dětmi, i pro ty, kteří vlastně ještě ani nevědí, zda by to pro ně bylo to pravé.

  Vnímáme, že lektorská činnost je pěkně zodpovědné řemeslo. Jako ho lépe zvládat, co se hodí vědět a co Ti může pomoct, se dozvíš právě na zmíněné besedě.

  Program bude namixovaný z povídání o lektorské činnosti, zkoušení si drobných aktivit, na kterých si ukážeme, jak to může vypadat v akci, i sdílení toho, na co si dát pozor. A to všechno zdarma!

  Těšíme se na setkání v pondělí 12. 4. 2023 od 17:00 do 19:00 v suterénu Komunitního centra Husitská na adrese Husitská 74, Praha 3 – Žižkov.

  Budeš mít možnost:

  • položit otázky všeho druhu a rozptýlit své případné obavy,
  • inspirovat se a získat nové nápady na tvorbu programu od ostatních,
  • získat užitečné rady a tipy na nastavení hranic a časový harmonogram.

  Navíc se můžeš těšit na hry, které můžeš rovnou využít ve své praxi.

  Pokud máš zájem, neváhej nám napsat na e-mail: hana.pazderova@volnocasovkysport.cz nebo se rovnou připojit k události na FB.

  A pokud stále váháš, přečti si u nás na blogu, jaký trénink leadershipu taková lektorská činnost může být:  https://www.volnocasovkysport.cz/blog/trenink-leadershipu-na-detskych-taborech/

  Těšíme se na Tebe!

  Zařadil: -maj-

  Autoři