Využij letní měsíce k získání cenné praxe a poznej, jak to funguje u nás v INEXu. Právě jsme vypsali rovnou 5 stážistických pozic. Tak koukni na detaily jednotlivých inzerátů a vyber si sekci, která ti je nejbližší.

  Novinky z INEX-SDA
  Novinky z INEX-SDA

  Stáž ve vzdělávací sekci

  Nabízíme možnost podílet se na organizaci českých i mezinárodních aktivit, seminářů a projektů. Například pracujeme na vzdělávání vedoucích workcampů, projektu INSPIRIT, kde usilujeme o oficiální uznání dobrovolnictví na univerzitách či na mezinárodních školeních zaměřených na leadership.

  Dvě stáže v PR sekci

  Marketing a PR jsou moderní a dynamické oblasti a my se snažíme držet krok. V INEXu se věnujeme sociálním sítím, ladíme svůj web, pořádáme a účastníme se řady propagačních eventů a tvoříme spoustu zábavného obsahu.

  Dvě stáže v dobrovolnické sekci

  V dobrovolnické, ale také vzdělávací sekci INEXu můžeš nakouknout pod pokličku toho, co všechno předchází vyslání dobrovolníka nebo dobrovolnice na projekt, nebo přípravy vedoucích na workampy. Vyzkoušíš si zajímavé aktivity a budeš komunikovat s celou řadou inspirativních lidí.
  INEX-SDA
  INEX-SDA

  Dobrovolnictví v roce 2021 aneb „Jak to letos bude?“

  Ani letošní rok nebude asi takový, jaký bysme si přáli. Víc než kdy, je potřeba být flexibilní, odvážný/á a hlavně zodpovědný/á. Jaké jsou tedy tenhle rok možnosti a na co se připravit?

  Autor